Odpłatność za przedszkole

Odpłatność za przedszkole od 1.09.2023  r. została ustalona na podstawie  Uchwały Nr LXIX/1791/23  r. Rady Miejskiej Wrocławia z dnia 22 czerwca 2023 r., i wynosi 1,30 zł za każdą rozpoczętą godzinę. oraz Uchwały Rady Miejskiej Wrocławia Nr IX/222/19 z dnia 16 maja 2019 r. (Dz. Woj. Dolnośląskiego z dnia 24 maja 2019 poz. 3429)., w sprawie ustalenia czasu bezpłatnego nauczania, wychowania i opieki oraz wysokości opłaty za korzystanie z wychowania przedszkolnego w przedszkolach publicznych prowadzonych przez gminę.

Całodzienna stawka żywieniowa od 1.09.2023 wynosi 13 zł.

Dla dzieci 3, 4  i 5  letnich bezpłatny czas przebywania w przedszkolu to 5 godzin dziennie,

dla dzieci 6 letnich - czas pobytu dziecka w przedszkolu jest całkowicie bezpłatny.

Szczegóły związane z nową odpłatnością zostały przedstawione rodzicom na tablicy ogłoszeń w holu na parterze.

Za każdy dzień nieobecności dziecka naliczane są odpisy wg. dziennika grupowego, które pomniejszają odpłatność w miesiącu następnym.

Dni odpłatności są ustalane na początku każdego miesiąca i w ogłoszeniu podawane do wiadomości rodzicom.

Należność za przedszkole należy wpłacać do 15 dnia każdego miesiąca.

Za odpłatność w placówce odpowiedzialna jest referent - p. Wanda. Godziny pracy: 7 - 15.

Wpłaty wyłącznie elektronicznie lub w kasach PKO BP S.A. bez prowizji.