Sobota, 2017-09-23
Bogusława, Liwiusza

Informacje organizacyjne

Jesteś tu: » Strona startowa » Informacje organizacyjne

Przedszkole jest czynne w godzinach 6.30 - 17.00.

Dzieci przyprowadzamy  w godzinach 6.30 - 8.30; odbieramy po obiedzie,  od godziny 14.30 - 17.00.

Jest możliwość wywoływania dzieci z sal przez domofon wewnętrzny, ale ze względów bezpieczeństwa (poruszanie się po schodach) prosimy Rodziców o osobiste zaprowadzanie dziecka do nauczyciela w grupie i potem odbiór od nauczyciela z grupy.

Ze względów bezpieczenstwa w przedszkolu jest zamontowany domofon zewnętrzny, obsługiwany przez pracownice obsługi, które mają dyżury na parterze, w systemie zmianowym.

Za usługę cateringową od dnia 1 września 2017 r. odpowiada firma "TIM" Tomasz Tabaka, Wrocław ul. Jastrzębia 26.

Jadłospisy są udostępnione na tablicy ogłoszeń przed jadalnią oraz zamieszone na tej stronie, zakładka Jadłospis, w plikach do pobrania.

Na posiłki dzieci schodzą do jadalni na parterze na II tury.

Wszelkie uwagi związane z żywieniem dzieci w naszej placówce bardzo prosimy zgłaszać bezpośrednio dyrektorowi przedszkola.

Przedszkole posiada 6 sal dla dzieci z łazienkami na poziomach I i II piętra, dwie sale dodatkowe: gimnastyczną na I p. i muzyczną na II p.; sale dodatkowe na III p (poddasze użytkowe) w tym rekreacyjną, relaksacyjną dla dzieci 3 letnich i salę na zajęcia dodatkowe, oraz 2 duże balkony od str. podwórka, na które dzieci wychodzą na zajęcia i zabawy.

Organizacja w r. szk. 2017/18 to 6 oddziałów:

grupa I - 3 latki, grupa II - 4 latki, grupa III - 3 latki, grupa IV - 4,5 latki, grupa V - 4,5 latki, grupa VI - 6 latki.

Ogółem do przedszkola obecnie jest zapisanych 140 dzieci.

Zatrudnionych jest 13 nauczycieli (w tym dyrektor i wicedyrektor ze zmniejszonym pensum godzin) oraz 3 nauczycieli specjalistów: logopeda 6/20 godz. tygodniowo, nauczyciel gimnastyki 5,39/22 i godz. tyg. oraz katechetka w wymiarze 4,07/22 godz. tygodniowo.

Harmonogram pracy nauczycieli w poszczególnych grupach oraz harmonogram zajęć dodatkowych są udostępnione dla Rodziców na tablicy ogłoszeń.

Aktualny numer telefonu do Przedszkola:  71 798 67 98, wewnętrzne: 101 - dyrektor, 113 - referent, 150- portiernia.

Kontakt e-mail: sekretariat.p055@wroclawskaedukacja.pl